Úvod > Obec > Aktuality > Kniha o Královicích - žádost o spolupráci

Kniha o Královicích - žádost o spolupráci

Vážení občané, chtěli bychom Vás informovat, že tento rok plánujeme vydat knihu o historii obce Královice k příležitosti 700.

výročí založení obce. Ozdobou každé knihy jsou fotografie.

Tímto Vás chceme oslovit, zda byste neprobrali vaše rodinné fotoarchivy a nezapůjčili k přeskenování nějaké historické fotografie nebo listiny, týkající se Královic nebo jeho obyvatel.

Pokud byste disponovali fotografiemi a byli byste ochotni je zapůjčit k přefocení, velmi by to obohatilo historický archiv naší obce. Fotky bychom zveřejnili v knize nebo v kronice obce.

Jsme přesvědčeni, že připravovaná kniha je významná tím, že má trvalou hodnotu. Rádi bychom s Vámi spolupracovali při předávání této hodnoty, odkazu královické historie a obrazu našeho života příštím generacím.

Předem velice děkujeme

Starosta obce Ing. Luděk Šofr