Úvod > Úřad > Dotace - projekty > Královické slavnosti - Dožínky 03.09.2016

Královické slavnosti - Dožínky 03.09.2016

- jedná se o kulturní akci Královické slavnosti - Dožínky, která se uskuteční dne 03.09.2016. Tato akce se stává stále více oblíbenou společenskou akcí, navštěvovanou nejen obyvateli blízkého okolí obce Královice, ale akcí, která přesahuje svými návštěvníky hranice Středočeského kraje. Královické dožínky oživí obec pestrým kulturním programem, jarmarkem, pouťovými atrakcemi a prezentací nejnovější zemědělské techniky. Jedná se o slavnost spojenou s radovánkami na oslavu ukončení zní, kdy obcí prochází průvod, který končí před místní kapličkou sv. Archanděla Michaela, kde dojde k předání dožínkového věnce a farář požehná úrodě.

- akce bude podpořena z rozpočtu Středočeského kraje ze Středočeského Fondu kultury a obnovy památek

- výše podpory max. 90 000,- Kč

vloženo:03.06.2016