Úvod > Obec > Aktuality > Seminář "Ekonomika na venkově" 6.3.2014

5.3.2014

Ekonomika na venkově_seminář 06.03.2014
Vážení,

dovolujeme si vás upozornit na zcela jedinečnou možnost živého setkání se skvělou a dnes již legendární doc. Ilonou Švihlíkovou, která ve čtvrtek, dne 6. března, od 14:00 hod. povede v Městském kině Slaný seminář na téma Ekonomika na venkově.

Projekt UČÍME SE FILMEM shromáždil přes dvě desítky skvělých filmových dokumentů z celého světa a k odborné spolupráci přizval vynikající odborníky na jednotlivá témata, čehož je paní docentka Švihlíková příkladem nejzářnějším.

Co jsou peníze? V co věříme? Alternativní i tradiční metody obnovy a rozvoje regionů? O životaschopných modelech podnikání? Co funguje a co je jen zbožné přání? Co může a co zmůže samospráva? Ale také o Alternativě zdola a o všem, co dnes dokáže probudit venkov?

Do těchto a mnohých další otázek vnese světlo paní docentka, společně se starostou Královic, Ing, Luďkem Šofrem, jakožto místním mužem praxe.

Těšíme se na setkání