Centrum péče o děti "Miluška" - nová miniškolka ve ZlonicíchV Zlonicích 26. 8. 2014

Dobrý den,

ráda bych touto formou požádala o zveřejnění informace občanům Vaší obce a okolních obcí. Vzhledem k tomu, že víme, jaké jsou v současné době problémy s umístěním předškolních dětí do školky či dalších zařízení, vhodných k péči o děti a o problému, kterým je téměř absence dětských jeslí pro děti mladší 3 let, přicházíme s nabídkou a další možnou eventualitou pro rodiče malých dětí.
       V obci Zlonice nově vzniká centrum péče o děti „Miluška“. Miniškolka by měla být uvedena do provozu od poloviny září či v začátku měsíce října 2014. Jedná se o soukromé zařízení rodinného typu pro menší kolektiv dětí, který však umožňuje individuálně se dětem věnovat a dále rozvíjet jejich schopnosti a nadání. Bude zde provozována služba hlídání dětí s programem.

Zařízení je vhodné pro děti od tří do šesti let. Mladší i starší děti zde mohou být též umisťovány po vzájemné dohodě. Zaměřením centra péče o děti je další  všestranný rozvoj dítěte. Děti zde budou mít pravidelný denní režim a také denní pestrý program, který bude zahrnovat cvičení, sportování, pobyty venku v přírodě, zpívání, hraní, malování, pracovní a další kreativní aktivity, volnou hru dětí. Pro děti je v centru zajištěn celodenní pitný režim, svačinky, obědy. Rodiče mohou své děti v centru přihlásit k odběru této stravy. Děti budou přijímány na základě přihlášky do kolektivu dětí, pohovoru a smlouvy s rodiči. Takto provozovaná služba s péčí a hlídáním dětí bude rodiči hrazená.

Provoz centra se plánuje od pondělí do pátku od 7:00 do 16:00 hodin, dle zájmu s výhledem prodlouženého provozu.

Další informace k přihláškám, provozu centra a úhrady za službu budou k dispozici  ve 36. týdnu od 1. 9. 2014 na adrese:

 

Mgr. Pavla Bolfiková

Centrum péče o děti "Miluška" Zlonice

Husova 273 (směr Břešťany), 273 71 Zlonice

telefon: 728 445 375

e-mail: pavla.bolfikova@seznam.cz

 

Děkuji za zveřejnění této informace. Hezký den.

Za Centrum péče o děti "Miluška" Zlonice          Mgr. Pavla Bolfiková

 

 

 

ŠKOLKA

Miluška

CENTRUM PÉČE

O DĚTI ZLONICE

 

provoz zahajuje od 15. září 2014

 (1. října 2014)

soukromé zařízení rodinného typu

se službou hlídání dětí

s pestrým programem

od 3 – 6 let, mladší i starší po dohodě

 

Adresa: Centrum péče o děti, Husova 273,

273 71 Zlonice (směr obec Břešťany)

Info .: Mgr. Pavla Bolfiková

 tel.: 728 44 53 75

pavla.bolfikova@seznam.cz

přihlášky dětí od září 2014

provozní doba: pondělí – pátek

7:00 – 16:00 dále dle dohody


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Menu

KONTAKT:

Královice 19
274 01 p.Slaný
okres Kladno

tel.     312 522 552
mob.  777 723 641

starosta tel:   602 460 332

Úřední hodiny:
Pondělí                                  8,00-12,30   13,00-17,00 h.
Středa                                     8,00-12,30   13,00-17,00 h.
Pátek                                     8,00-10,00 h.

MAPA

JAK SE ZACHOVAT V PŘÍPADĚ KRIZOVÉ SITUACE A JAK POMOCI

Překlad stránky

 

17. 2. Miloslava

Zítra: Gizela

mapka.gif

Webové stránky MŠ:https://mskralovice.skolkyslansko.cz/

https://www.czechpoint.cz/web/index.php

Geoportál obce Královice

Odkazy

www.infoslany.cz

http://www.spov.org/

http://www.premyslovci.cz/web/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1

FIRMY V NAŠÍ OBCI

Návštěvnost stránek

338407