Úvod > Obec > Aktuality > Centrum péče o děti "Miluška" - nová miniškolka ve Zlonicích

Centrum péče o děti "Miluška" - nová miniškolka ve Zlonicích

V Zlonicích 26. 8. 2014

Dobrý den,

ráda bych touto formou požádala o zveřejnění informace občanům Vaší obce a okolních obcí. Vzhledem k tomu, že víme, jaké jsou v současné době problémy s umístěním předškolních dětí do školky či dalších zařízení, vhodných k péči o děti a o problému, kterým je téměř absence dětských jeslí pro děti mladší 3 let, přicházíme s nabídkou a další možnou eventualitou pro rodiče malých dětí.
       V obci Zlonice nově vzniká centrum péče o děti „Miluška“. Miniškolka by měla být uvedena do provozu od poloviny září či v začátku měsíce října 2014. Jedná se o soukromé zařízení rodinného typu pro menší kolektiv dětí, který však umožňuje individuálně se dětem věnovat a dále rozvíjet jejich schopnosti a nadání. Bude zde provozována služba hlídání dětí s programem.

Zařízení je vhodné pro děti od tří do šesti let. Mladší i starší děti zde mohou být též umisťovány po vzájemné dohodě. Zaměřením centra péče o děti je další  všestranný rozvoj dítěte. Děti zde budou mít pravidelný denní režim a také denní pestrý program, který bude zahrnovat cvičení, sportování, pobyty venku v přírodě, zpívání, hraní, malování, pracovní a další kreativní aktivity, volnou hru dětí. Pro děti je v centru zajištěn celodenní pitný režim, svačinky, obědy. Rodiče mohou své děti v centru přihlásit k odběru této stravy. Děti budou přijímány na základě přihlášky do kolektivu dětí, pohovoru a smlouvy s rodiči. Takto provozovaná služba s péčí a hlídáním dětí bude rodiči hrazená.

Provoz centra se plánuje od pondělí do pátku od 7:00 do 16:00 hodin, dle zájmu s výhledem prodlouženého provozu.

Další informace k přihláškám, provozu centra a úhrady za službu budou k dispozici  ve 36. týdnu od 1. 9. 2014 na adrese:

Mgr. Pavla Bolfiková

Centrum péče o děti "Miluška" Zlonice

Husova 273 (směr Břešťany), 273 71 Zlonice

telefon: 728 445 375

e-mail: pavla.bolfikova@seznam.cz

Děkuji za zveřejnění této informace. Hezký den.

Za Centrum péče o děti "Miluška" Zlonice          Mgr. Pavla Bolfiková

ŠKOLKA

Miluška

CENTRUM PÉČE