Úvod > Obec > Aktuality > Participativní rozpočet Středočeského kraje - HLASOVÁNÍ - Workoutové hřiště Královice

Vážení obyvatelé a přátelé obce Královice

Náš projekt přírodního workoutového hřiště se posunul do další fáze a tentokrát potřebujeme pro podporu lidi ze Středočeského kraje. Je potřeba kliknout na odkaz níže. Zadat číslo OP a datum narození (jsou to oficiální stránky Středočeského kraje https://mujkraj.kr-stredocesky.cz/ ). Pak hlasovat 2 hlasy (+ a +) pro "Přírodní posilovna a workoutové hřiště Královice / Slaný (asi 4. odshora). Moc nám to pomůže. V obci je asi 60 děti a není tu pro jejich vyžití vůbec nic. Dotace na dětské hřiště nám zamítli. Tady rozhoduje hlasování a je to asi poslední naše šance.

Hlasova můžete až do 15. června 2020.

Hlasovat můžete ZDE

Detail projektu "Přírodní posilovna a workoutové hřiště Královice" ZDE