Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Termíny posezení v královické klubovně pro rok 2016

Termíny posezení v královické klubovně pro rok 2016Klubovna 2016.jpg


Komentáře


 • 16. 2. 2016 12:43
  Jana Maryšková
  Posezení

  Dobrý den,
  při prohlížení webových stránek naší obce, jsem si přečetla, že je možné přijít do klubovny a popovídat si.
  Fajn, klubovna je moc hezká, ale zaráží mne, že při vybavení, které má, tj. 2 PC a televize, si tam budeme povídat. V kolik hodin? V 15,00 hod. !!!
  Takže to je bomba, pro koho to je? Pro maminky na mateřské, pro babky co jsou v důchodu. A co ty ženské co chodí do práce a jsou v té době v zaměstnání? Pro ně umožníte vstup v jinou hodinu a den??
  Zamyslete se nad tím v Zastupitelstvu prosím a udělejte něco i pro ty ostatní, co tam nemohou v 15,00 hod. v pracovní den být.
  Děkuji Maryšková, Královice 82


 • 23. 2. 2016 21:07
  Lenka Valentová
  Re: Posezení

  To je fakt bomba. Po otevření klubovny jsme po celý rok 2015 každý předposlední čtvrtek v měsíci od 16.00hod. asi tak do 18.30 hod. čekali, kdo přijde na počítače. A představte si, že nepřišel nikdo! A ani se nikdo neozval na jiný termín.Ani Vy ne!
  Takže pro rok 2016 jsme hodiny počítačů zrušili a ponechali pouze "posezení" každý poslední čtvrtek v měsíci.
  V okamžiku, kdy jsme počítače po roce nezájmu zrušili, vyzývá paní Maryšková zastupitelstvo k zamyšlení , aby s tím něco udělalo.Já vyzývám k zamyšlení jí,neboť na stránkách je již přes rok -od ledna 2015 napsáno: v případě zájmu mimo dané termíny ohledně využití klubovny volejte pí. Valentové tel.734107676 a přesto ani "jedna ženská, co chodí do práce" nezavolala.
  Není problém hodiny počítače obnovit, ale upozorňuji, že klubovna je určena pro kolektivní využívání / v předem dohodnutých termínech/ a pro potřeby jednotlivce ve zcela vyjímečných případech-důvodem je odpovědnost za inventář klubovny. Jinak je též možné využívat obecní počítač v salonku hospody.

  Pokud nemáte zájem v době konání posezení si posedět a popovídat, můžete si mezi 15.00 hod. až 19.00 hod. sednout k počítači .

  Víte, docela jste mě a i ostatní urazila tou "babkou". My "babky" se snažíme o společenský život v obci , a proto prosím vás jenom nekritizujte, to umí každý , přispějte nějakým dobrým nápadem a prací k rozšíření klubové činnosti.
  Lenka Valentová


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů