Úvod > Obec > Aktuality > Termíny posezení v královické klubovně pro rok 2016

Jana Maryšková
    Posezení

Dobrý den,
    při prohlížení webových stránek naší obce, jsem si přečetla, že je možné přijít do klubovny a popovídat si.
    Fajn, klubovna je moc hezká, ale zaráží mne, že při vybavení, které má, tj. 2 PC a televize, si tam budeme povídat. V kolik hodin? V 15,00 hod. !!!
    Takže to je bomba, pro koho to je? Pro maminky na mateřské, pro babky co jsou v důchodu. A co ty ženské co chodí do práce a jsou v té době v zaměstnání? Pro ně umožníte vstup v jinou hodinu a den??
    Zamyslete se nad tím v Zastupitelstvu prosím a udělejte něco i pro ty ostatní, co tam nemohou v 15,00 hod. v pracovní den být.
    Děkuji Maryšková, Královice 82

• 23. 2. 2016 21:07
    Lenka Valentová
    Re: Posezení

To je fakt bomba. Po otevření klubovny jsme po celý rok 2015 každý předposlední čtvrtek v měsíci od 16.00hod. asi tak do 18.30 hod. čekali, kdo přijde na počítače. A představte si, že nepřišel nikdo! A ani se nikdo neozval na jiný termín.Ani Vy ne!
    Takže pro rok 2016 jsme hodiny počítačů zrušili a ponechali pouze "posezení" každý poslední čtvrtek v měsíci.
    V okamžiku, kdy jsme počítače po roce nezájmu zrušili, vyzývá paní Maryšková zastupitelstvo k zamyšlení , aby s tím něco udělalo.Já vyzývám k zamyšlení jí,neboť na stránkách je již přes rok -od ledna 2015 napsáno: v případě zájmu mimo dané termíny ohledně využití klubovny volejte pí. Valentové tel.734107676 a přesto ani "jedna ženská, co chodí do práce" nezavolala.
    Není problém hodiny počítače obnovit, ale upozorňuji, že klubovna je určena pro kolektivní využívání / v předem dohodnutých termínech/ a pro potřeby jednotlivce ve zcela vyjímečných případech-důvodem je odpovědnost za inventář klubovny. Jinak je též možné využívat obecní počítač v salonku hospody.

Pokud nemáte zájem v době konání posezení si posedět a popovídat, můžete si mezi 15.00 hod. až 19.00 hod. sednout k počítači .

Víte, docela jste mě a i ostatní urazila tou "babkou". My "babky" se snažíme o společenský život v obci , a proto prosím vás jenom nekritizujte, to umí každý , přispějte nějakým dobrým nápadem a prací k rozšíření klubové činnosti.
    Lenka Valentová