Fulltext

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Změna jízdního řádu u ranního školního autobusu Královice-Zlonice

Změna jízdního řádu u ranního školního autobusu Královice-Zlonice



Od pondělí 16.10.2017 dochází ke změně jízdního řádu školního autobusu Královice - Zlonice. Odjez z Královice je přesunut již na 7:31 hod.

Bus 220069 3 Pracovní den

 
Zastávka Příj. Odj. Pozn. Km Jízdní řád v PDF
Slaný,,aut.nádr. MHD   7:20 4, 11 0  
Slaný,,Šultysova   7:23 1 0  
Slaný,,sokolovna MHD   7:25 1 2  
Slaný,,u sloupu   7:26 1 2  
Slaný,Trpoměchy   7:28 1 4  
Královice   7:31 1 6  
Dřínov,,rozc.   7:34 1, na znamení 8  
Dřínov   7:36 1 8  
Zlonice,,závod   7:38 1, na znamení 9  
Zlonice,,Nádražní   7:41 1 10  
Zlonice 7:43   1 10  
  • Slaný-Klobuky-Panenský Týnec
  • ČSAD Slaný s.r.o.; Slaný; 416 700 194, 312 522 210
  • jede od 16.X. v Pracovní den,nejede 26.,27.X.Datové omezení
  • Na lince platí tarif vyhlášený ČSAD Slaný a.s.. Informace o tarifu jsou zveřejněny ve vozidlech na lince.

Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů