Úvod > Obec > Aktuality > Změna provozovatele vodovodního řadu

Změna provozovatele vodovodního řadu

Věc: Změna provozovatele vodovodního a kanalizačního řadu

Formulář ke stažení ZDE: Formulář_příloha dopisu2.docx

Vážený odběrateli,

sdělujeme Vám, že se s účinností od 1. 1. 2020 stává provozovatelem vodovodního/kanalizačního řadu ve Vaší lokalitě společnost SLAVOS Slaný s.r.o., která s Vámi v souladu s platnou legislativou bude uzavírat smlouvu na dodávku pitné vody, jakou jste měl až dosud uzavřenu se společností Středočeské vodárny a.s. Společnost Slavos Slaný Vám bude rovněž poskytovat nezbytný doprovodný servis, související s provozováním vodovodního/kanalizačního řadu.

Středočeské vodárny, a. s. ke dni 31. 12. 2019 ukončí platnost Vaší smlouvy na dodávku pitné vody. K datu ukončení provozování, tedy k 31. 12. 2019, bude provedena mimořádná dofakturace vodného/stočného. V této souvislosti bychom Vás chtěli požádat o spolupráci při získávání odečtu, spočívající v nahlášení stavu vodoměru k 31. 12. 2019 e-mailem na adrese odecty@svas.cz či telefonicky na čísle zákaznické linky vodáren 840 121 121, a to nejpozději do 6. 1. 2020. Bez potřebné součinnosti z Vaší strany by Vám nemohlo být zasláno konečné vyúčtování, což by mohlo do budoucna způsobit problémy.

Dále Vás prosíme o vyplnění přiloženého dotazníku, který bude sloužit výhradně pro potřeby spol. Slavos Slaný s.r.o. Dotazník prosím zašlete mailem nebo poštou na níže uvedenou adresu nejpozději do 10. 10. 2019.

Vyplněné dotazníky můžete též donést na obecní úřad Královice, následně budou hromadně předány nové společnosti Slavos Slaný s.r.o.

Vaše dotazy, týkající se ukončení provozování, resp. zahájení činnosti nového provozovatele směřujte na kontakt uvedený níže, v době pondělí – pátek 8,00 – 15,00.

Závěrem bychom se Vám chtěli poděkovat za spolupráci.

S přáním příjemného dne

Ing. Jakub Hanzl                                                                   Ing. Irena Vernerová

Generální ředitel                                                                    jednatelka společnosti

Středočeské vodárny, a.s.                                                    Slavos Slaný s.r.o.

SLAVOS Slaný s.r.o.

Šárka Bednárová, zákaznické centrum

Politických vězňů 1523 (objekt Středočeských vodáren)

274 01 Slaný